תאונות דרכים

אדם שנפגע בתאונת דרכים (נזק גוף) זכאי באופן אוטומטי ומוחלט לפיצוי כספי בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. אין צורך להוכיח אשמה לצורך קבלת הפיצוי הכספי. קשר בין אשמת גרימת התאונה לבין הפיצוי הכספי. אנו נייצג אותך אל מול חברות הביטוח ונוציא את הפיצוי המקסימלי עבורך.

משרד הביטחון

משרדנו מתמחה בעבודה מול סבך הבירוקרטיה של משרד הביטחון - אגף השיקום ומוודא כי תקבלו את המקסימום המגיע לכם בהתאם לפציעתכם.

פוליסוות ביטוח פרטיות

משרדנו מתמחה בטיפול מול חברות הביטוח בפוליסות אישיות לרבות תאונות אישיות, מחלות קשות, שברים ונכות מתאונה, ביטוחי בריאות, אובדן כושר עבודה במסגרת קרן הפנסיה ועוד.

רשלנות רפואית

משרדנו מתמחה ברשלנות רפואית ומייצג רק תובעים פרטיים בתביעות מורכבות של רשלנות רפואית נגד מוסדות רפואיים שונים, לרבות בתי חולים וכנגד רופאים באופן אישי בתביעות רשלנות כנגד טיפולים ו/או ניתוחים שבוצעו על ידיהם ברפואה הפרטית.

נזיקין וביטוח

אנו מייצגים רק תובעים אל מול חברות הביטוח ללא כל ייצוג של חברות ביטוח/גופים ציבוריים. נתקלתם בקשיים אל מול חברת הביטוח, זה הזמן לפנות אלינו ולקבל את המקסימום שמגיע לכם.

חוזים והסכמים

משרדינו מתמחה בעריכת חוזים והסכמים משפטיים שונים. משרדינו שם לעצמו כמטרה, ללמוד את צרכיו של הלקוח ולהתאים להם את המסמך המשפטי המתאים, באופן המגן על האינטרסים שלו בצורה השלמה ביותר. משרדינו, מבין את המורכבות הכרוכה בעריכה וחתימה על הסכמים מסחריים ומשכך שוקד בקפדנות על בניית המעטפת החוזית אשר מטרתה להגן על הלקוח.

דיני עבודה

משרדנו מייצג תובעים פרטיים בתביעות בבית הדין לעבודה בסוגיות, שעסקינן יחסי עובד-מעביד, הסכמים קיבוציים, זכויות נשים בהריון ולאחר לידה, התנכלות תעסוקתית, פיצויי פיטורין, פיטורין עקב הרעת תנאים, פיצויי הלנת שכר, פיצויים בגין שעות נוספות, זכויות נשים בהריון ובלידה, התפטרות בדין מפוטר, דמי הבראה, הודעה מוקדמת, חוזה עבודה אישי ועוד.

זכויות רפואיות ביטוח לאומי

משרדנו מתמחה במימוש הזכויות הרפואיות במוסד לביטוח הלאומי, ייצוג בוועדות רפואיות, ערעור על החלטות וועדה לבית הדין וקבלת פיצוי מקסימלי בנכות כללית ונכות מהעבודה.

צוואות וירושות

משרדינו מעניק טיפול משפטי בכל הנוגע לעריכת צוואות כדין תוך שמירה מלאה על רצונותיו של הלקוח, במטרה למנוע פגמים אשר עלולים להוביל לבטלותה של הצוואה, הכל על מנת להוציא אל הפועל את רצון המצווה.

תאונות תלמידים

משרדינו מעניק טיפול משפטי בכל הנוגע לעריכת צוואות כדין תוך שמירה מלאה על רצונותיו של הלקוח, במטרה למנוע פגמים אשר עלולים להוביל לבטלותה של הצוואה, הכל על מנת להוציא אל הפועל את רצון המצווה.

תאונות עבודה

משרדנו מתמחה במיצוי זכויות של פגיעה ותאונה של עובדים במקום עבודתם ואף בדרך הלוך/חזור מהעבודה.