תביעות נזקי גוף

שיתוף ב facebook

פרטים על תביעות בנזקי גוף – עו"ד מומחה בתחום

כשאתם שומעים את המושג נזקי גוף, לרוב אינכם מקשרים את המושג לתביעות ומיצוי הזכויות שלכם בעקבות הפגיעה.

בתחום דיני הנזיקין, תביעות נזקי גוף חולשות על קשת רחבי של פגיעות לרבות תאונות תלמידים, תאונות עבודה, תאונות נפילה במרחב הציבורי לרבות רחובות וקניונים ועוד.

כמובן שבטרם ניתן לתבוע בגין פגיעת נזקי גוף, צריך להוכיח כי האחראי על המקום אחר התרשל והפגיעה נגרמה עקב מפגע אשר אין היה על התובע לצפות אותו מראש.

לדוגמה – בנאדם אשר קיים פעילות ספורטיבית בפארק, נפל עקב בור או מדרכה שקועה, אשר הינה באחריות העירייה ועליה לפצותו בגין המקרה.

יודגש, כי העירייה ו/או הגוף האחראי וחברות הביטוח, אינן ששות לשלם וכי יש לפנות לעו"ד אשר מתמחה בתחום זה, להוכחת החבות, הנזק וקבלת הפיצוי המקסימלי בגין הפגיעה.

לאחר הוכחת החבות (הרשלנות), יש להוכיח את הנזק שנגרם בעקבות התאונה.

וכאן נכנס עו"ד מומחה בתחום.

בתחום זה, עליכם לשכור עו"ד אשר ילווה אתכם מהרגע הראשון ועד קבלת הפיצוי וזאת עקב ניסיונות של חברות הביטוח להקטין את הנזק ולהתחמק מתשלום קבלת הפיצוי לו הינכם זכאים על פי חוק (!).

חוות דעת רפואית של מומחה בתחום הפגיעה

במידה והינכם תובעים נזק גוף בגין רשלנות ו/או תאונה בדיני הנזיקין, עליכם להוכיח כי נגרמה לכם נכות צמיתה בעקבות התאונה ו/או אובדן של כושר עבודתכם.

בהתאם לחוק, בכדי להוכיח עניין שברפואה, לכל כתב תביעה יש לצרף חוות דעת רפואית משפטית, בתחום הרלוונטי לו הינכם טוענים לנכות.

גם כאן, חשוב להיוועץ עם משרד עו"ד אשר מתמחה בתחום זה ובעל רשימת מומחים בעלי שם בכל תחום ותחום, לצורך מיצוי וקבלת הפיצוי המקסימלי בהתאם לנכותכם.

 

תאונות עבודה והמוסד לביטוח הלאומי

במידה וניזוקם בתאונה שנגרמה בזמן העבודה ובעקבות רשלנות אשר אינה שלכם, מלבד התביעה כנגד המעסיק/חברת הביטוח, יש תחילה לפנות למוסד לביטוח הלאומי, לצורך מיצוי הזכויות וקבלת הפיצוי בגין התאונה.

חשוב לציין (!) כי כל תגמול אשר הינכם תקבלו מהמוסד לביטוח הלאומי בעקבות התאונה, יקוזז הוא באופן מלא מתביעת הנזיקין אותה תגישו בעקבות המקרה.

לכן, חשוב ראשית וממש בתחילת הדרך, להיוועץ עם עו"ד מומחה, שידע לכוון אתכם לצורך מיצוי וקבלת הפיצוי המקסימלי לו הינכם זכאים.

סכומי הפיצוי לנזקי גוף

לקוחות רבים שואלים בתחילת הדרך "כמה מגיע לי/כמה אני אקבל" בעקבות התאונה.

חשוב לציין, כי הפיצוי בדיני הנזיקין הינו חישוב שמתבסס בעיקר על גיל, אחוזי הנכות, השכר, הוצאות רפואיות שונות שאינן במסגרת קופות החולים ועוד.

עברתם תאונה ונגרם לכם נזק גוף? רוצים לקבל את הפיצוי המקסימלי אשר מגיע לכם בעקבות התאונה?

משרד עו"ד אלעד ג'ובני ושות' מתמחה בכל תחומי הנזיקין וכאן עבורכם מהיום הראשון ועד קבלת הפיצוי המקסימלי לו הינכם זכאים על פי חוק.

דילוג לתוכן