תאונות דרכים

שיתוף ב facebook

תאונות דרכים מתפרסמות חדשות לבקרים וקורות ממש מידי יום. רוב התאונות אף כוללות גם נפגעי גוף אשר נזקקים לקבלת טיפול רפואי וזאת מיד לאחר התאונה.

במקרה של תאונת דרכים, קבלת ייעוץ והכוונה ע"י עורך דין מנוסה לטיפול בתאונות דרכים הינה קריטית וחשובה לתחילת ההליך.

במידה ומדובר בתאונת דרכים בעבודה, עו"ד ילווה אתכם בכל התהליך שבראשיתו פונים אל המוסד לביטוח הלאומי ורק לאחר מכן, בתביעה אל מול חברת הביטוח.

לא הרבה יודעים, אבל כאשר מדובר בתאונת דרכים בעבודה, אחוזי הנכות אשר נקבעים ע"י המוסד לביטוח הלאומי, מחייבים ברוב המקרים את חברת הביטוח, בפיצוי אל מול הלקוח בתאונת הדרכים בעבודה.

כמו כן, ייעוץ וליווי של  עו”ד בתאונות דרכים הינו קריטי וזאת לאור סיוע לאורך כל התהליך, עד לקבלת מלוא הפיצוי.

בתאונות דרכים ובתאונות אופנוע, לפעמים לא ניתן להבחין בנזק באופן מידי ולפעמים הנזק "צץ" כשנים רבות לאחר התאונה ולאחר כי סגרתם לעצמכם את האופציה לקבלת הפיצוי המגיע לכם אל מול חברת הביטוח.

ובהתאם לזאת, הסיוע והלווי של עו”ד בתאונות דרכים הינו קריטית במיוחד ויכול להשפיע על איכות החיים ועל העתיד ולצורך קבלת הפיצוי המקסימלי אשר מגיע לכם בעקבות התאונה.

מומחיות בתאונות דרכים

תחום תאונות הדרכים הינו תחום מורכב אשר דורש מקצועיות, מיומנות וידע רב. עו״ד אלעד ג'ובני בעל משרד מקצועי אשר חולש על כל תחומי הנזיקין בכלל ותאונות דרכים בפרט. המשרד נחשב למוביל בתחום הנזיקין, ומתמחה בנושאים רבים כגון ביטוח לאומי, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, דיני עבודה, ביטוח, משרד הביטחון ועוד. המשרד מעניק לכל לקוח ליווי איש לאורך כל הדרך, עד לקבלת הפיצוי המלא.

עורכי דין לתאונות דרכים

בימים אלו קיים היצע גדול של עורכי דין המתמחים בתאונות דרכים.

בבואכם לבחור את עורך הדין אשר יטפל בכם בתאונת הדרכים, חשוב להקפיד כי הינו בעל ניסיון רב ,מתמחה בתחום זה ויכול להעניק ליווי מלא במשך כל התהליך.

כמו כן וכפי שצוין בתחילת המאמר, חשוב במיוחד לפנות לעורך הדין בהקדם האפשרי לאחר התאונה, על מנת לקבל הדרכה וייעוץ, ולמנוע טעויות קריטיות מול חברת הביטוח.
תביעה אל מול חברת הביטוח שמתבצעת ומוגשת באמצעות  ועל ידי עורך דין יכולה להגדיל באופן משמעותי את סכום הפיצוי אשר מגיע לכם.

אנו נשיג עבורכם את הפיצוי המקסימלי המגיע לכם בעקבות התאונה.


עו"ד אלעד ג'ובני ושות' – הבית שלכם למיצוי זכויות

דילוג לתוכן