רשלנות רפואית

שיתוף ב facebook

משרד עו"ד אלעד ג'ובני ושות', מתמחה ברשלנות רפואית ומייצג רק תובעים פרטיים בתביעות מורכבות של רשלנות רפואית נגד מוסדות רפואיים שונים, לרבות בתי חולים וכנגד רופאים באופן אישי בתביעות רשלנות כנגד טיפולים ו/או ניתוחים שבוצעו על ידיהם ברפואה הפרטית.

אנו נשיג עבורך את הפיצוי המקסימלי שמגיע לך.

תביעות של רשלנות רפואית מבוססות בעיקרון על טיפול שגוי, ייעוץ רשלני, השגחה לקויה וכדומה.

ולפיכך, עיקר התביעה הינה הוכחת הקשר הסיבתי בין הטיפול הרפואי הרשלני למצבו כיום של התובע וזאת על ידי אבחון וניתוח מדויק של טובי המומחים.

משרדנו מתמחה ועובד בשיתוף פעולה מלא עם רופאים ומלווה את הלקוח מהשלב הראשוני ועד קבלת הפיצוי, תוך הסברה מלאה של התהליך, עד למיצוי מלא של הפיצוי והזכויות אשר מגיעות לתובע בעקבות הרשלנות הרפואית.

יצוין כי ניהול תביעות רשלנות רפואית כנגד מוסדות רפואיים הינו הליך ארוך ומורכב ואתם זקוקים לצדכם עו"ד אשר מתמחה בתחום זה, לליווי צמוד וקבלת הפיצוי המקסימלי בהתאם לנזק אשר נגרם ע"י המוסד הרפואי.

עו"ד אלעד ג'ובני מומחה לתביעות רשלנות רפואית

מקרים של רשלנות רפואית מתפרסמים במדינתו חדשות לבקרים, אל תוותרו על הפיצוי אשר מגיע לכם בגלל מערכת מתישה ו/או הליך ארוך ומייגע. אנו כאן להבטיח שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם בהקדם האפשרי.

תביעות של רשלנות רפואית שמוגשות לבתי המשפט כוללות בין היתר ניתוחים פלסטיים שונים, רשלנות באי אבחון גידולים ממאירים, רשלנות רפואית במעקב הריון ועוד.  כמו כן, לעיתים הטיפול הינו השלב הראשוני בנכותו של התובע ועלול להוביל לנכות והחמרה של מצב קיים, פרישה ממקום עבודה על רקע רפואי ואובדן כושר עבודה מוחלט ולעיתים מצערים אף להוביל למוות.

 

משרד עו"ד אלעד ג'ובני ושות' –  מתמחים ברשלנות רפואית

למשרדנו הינו בקשר רציף עם מומחים רפואיים בתחומים שונים, לצורך כתיבת והגשת חוות דעת רפואיות לבתי המשפט, לצורך הוכחת רשלנות הרופא/המוסד הרפואי משרדנו מטפל גם במיצוי וקבלת זכויות אל מול חברות ביטוח בתביעות פוליסה למיניהן, מיצוי זכויות אל מול המוסד לביטוח הלאומי, תאונות תלמידים, תאונות דרכים ועוד.

למשרד עו"ד אלעד ג'ובני ושות' ניסיון רב ואחוזי הצלחה גבוהים בטיפול בתביעות רשלנות רפואית.

דילוג לתוכן