תביעה לאובדן כושר עבודה

שיתוף ב facebook

אנו נלחם עבורכם מול חברת הביטוח, עד לקבלת הפיצוי המקסימלי 

כולנו מכירים את התשלום החודשי אנו משלמים לחברת הביטוח בגין פוליסת אובדן כושר עבודה.

כל עוד אינכם זכאים, חברת הביטוח גובה את התשלום בזמן וכולם מרוצים.

אך, ברגע האמת, שהנכם איבדתם את כושר עבודתכם, חברת הביטוח לרוב "תהפוך את עורה" ותעשה הכל, לטעון כי הנכם כשירים לעבודה ותרחיק אתכם מהפיצוי לו הנכם זכאים על פי חוק, במיוחד לאור התשלום החודשי אותו העברתם ללא כל בעיה במשך שנים.

בתביעות לאובדן כושר עבודה, חשוב מאוד להיוועץ עם עו"ד מיום הגשת התביעה ולהיות בקשר וליווי צמוד עד קבלת הפיצוי החודשי לו הנכם זכאים.

משרד עו"ד אשר מומחה בתחום, בקשר רציף עם מומחים בעלי שם וזאת לצורך הגשת חוות הדעת לחברות הביטוח ועד ליווי צמוד של עו"ד ושם המומחה אל הוועדה הרפואית של חברות הביטוח השונות.

במידה ובעקבות בעיה רפואית כזו או אחרת איבדתם את כושר העבודה, חשוב במיוחד לפנות במידי אל עו"ד שייצג אתכם אל מול חברת הביטוח, על מנת לקבל את הפיצוי המגיע לכם בהתאם לפוליסה.

למעשה, התפקיד המרכזי והחשוב ביותר של עו”ד אובדן כושר עבודה הוא לסייע לתובע וללוות אותו לאורך כל תהליך התביעה, תוך משא המתן מול חברת הביטוח והמוסד לביטוח הלאומי, עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המגיע לו על פי חוק.

רכיב אובדן כושר עבודה בקרן הפנסיה

לא הרבה יודעים אבל חלק בלתי נפרד מהפוליסה של קרן הפנסיה אותם את מפרישים מידי חודש, קיים רכיב של אובדן כושר עבודה אותו יש להפעיל ברגע האמת.

כל מי שיש ברשותו קרן פנסיה פעילה לה הוא מפריש כספים על פי  חוק, מבוטח בקרן זאת בביטוח אובדן כושר עבודה.

חשוב להיוועץ עם עו”ד אשר מתמחה בתביעות של אובדן כושר עבודה לצורך קבלת הפיצוי המקסימלי. משרד עו"ד ג'ובני ושות' מומחה מהשגת הפיצוי המקסימלי אל מול חברות הביטוח בעניין של אבדן כושר עבודה, תאונות עבודה, פוליסות ועוד. כאשר אתם מחפשים עורך דין  שילחם עבורכם אל מול חברות הביטוח בתביעות של אובדן כושר עבודה, חשוב לקבל טיפול מהטובים ביותר.

 

הנכם שוהים באובדן כושר עבודה מוחלט? רוצים לקבל את הפיצוי המקסימלי אשר מגיע לכם מחברות הביטוח?

משרד עו"ד אלעד ג'ובני ושות' מתמחה בכל תחומי הנזיקין וכאן עבורכם מהיום הראשון ועד קבלת הפיצוי המקסימלי לו הנכם זכאים על פי חוק.

 

משרד עו"ד אלעד ג'ובני ושות' – הבית שלכם למיצוי זכויות עד לקבלת הפיצוי המקסימלי

דילוג לתוכן